Klub Absolwenta

Maturzyści rocznik 2016/2017

Wychowawcy grup;

Beata Nobilec, Halina Popiela, Małgorzata Tarsa-Bielak

 

 

  • Bugajska Paulina - Liceum Ogólnokształcace
  • Chlipała Barbara - Liceum Ogólnokształcace
  • Chlipała Marzena - Liceum Ogólnokształcace
  • Janiarczyk Sylwia - Liceum Ogólnokształcace
  • Jagieła Zuzanna - Liceum Ogólnokształcace
  • Krzak Alina - Liceum Ogólnokształcace
  • Kumor Magda - Liceum Ogólnokształcace
  • Opyd Sylwia - Liceum Ogólnokształcace
  • Potoniec Magda - Liceum Ogólnokształcace
  • Rusnak Beata - Liceum Ogólnokształcace
  • Rusnak Izabela - Liceum Ogólnokształcace
  • Wilk Angelika - Liceum Ogólnokształcace
  • Chrobak Łucja - Liceum Ogólnokształcace
  • Niwelińska Katarzyna - ZSZ
  • Barda Małgorzata - ZS Marcinkowice
  • Buras Andrzej - ZS Marcinkowice
  • Gontarz Sebastian - ZS Marcinkowice
  • Kokoczka Kamil - ZS Marcinkowice
  • Kolek Magdalena - ZS Marcinkowice
  • Kowal Patryk - ZS Marcinkowice
  • Osysko Łukasz - ZS Marcinkowice
  • Rydarowicz Piotr - ZS Marcinkowice
  • Rożdżyńska Kinga - ZS Marcinkowice
  • Stec Szymon - ZS Marcinkowice
  • Szymczyk Anita - ZS Marcinkowice
  • Ściegienny Dominik - ZS Marcinkowice
  • Wachna Daniel - Liceum Elektryczne
  • Przemysław Nędza - Liceum Elektryczne
  • Polakiewicz Karolina - ZSP 
  • Gałęziowska Jolanta - ZSP
  • Deć Piotr - Technikum Leśne
  • Dyrcz Łukasz - Technikum Leśne
  • Gacek Jan - Technikum Leśne
  • Krok Przemysław - Technikum Leśne
  • Tomasiak Jakub - Technikum Leśne
  • Waniolek Eliasz - Technikum Leśne
  • Warzecha Paweł - Technikum Leśne
  • Gabiec Kamila - ZS Marcinkowice

fot.Galeria

 

 

 

Maturzyści rocznik 2015/2016

 Wychowawcy grup;

Elżbieta Plata, Małgorzata Tarsa-Bielak

 

  • Paweł Chrobak - Liceum Ogółnokształcace
  • Tomasz Ślaski - Liceum Ogólnokształcace
  • Dawid Różycki - ZS Marcinkowice
  • Przemysł Tarasek- ZS Marcinkowice
  • Kamil Łukaszczyk-Cibiorz- ZS Marcinkowice
  • Mateusz Mamiak- ZS Marcinkowice
  • Mateusz Wicher -Technikum Leśne
  • Paweł Siuta- Technikum Leśne
  • Kamil Włodarczyk- Technikum Leśne
  • Jerzy Prymus- technikum Leśne
  • Konrad Wójcik - Technikum Informatyczne
  • Szymon Nitka - Technikum Leśne
  • Wojciech Dynowski - Technikum Leśne
  • Bartłomiej Węgrzyński -ZS Marcinkowice
  • Grzegorz Rejczak- ZS Marcikowice
  • Grzegorz Czepiel-ZS Marcinkowice
  • Konrad Gołdyn- ZS Marcinkowice
  • Grzegorz Mikosz -ZS Marcinkowice
  • Patrycja Więcławek- Liceum Ogólnokształcace
  • Agnieszka Chryczyk- Liceum Ogólnokształcace
  • Magdalena Krawczyk- Liceum Ogólnokształce
  • Anna Domin- ZS Marcinkowice
  • Natalia Badowska - ZS Marcinkowice
  • Karolina Wołek - Technikum Leśne
  • Anna Sikora - Liceum Ogólnokształcace
  • Natalia Sikora-Liceum Ogolnokształcace
  • Elżbieta Czajka- Liceum Ogolnokształcace
  • Kinga Tokarczyk - Liceum Ogółnokształcace
  • Karolina Urbaniak - ZS Marcinkowice
  • Klaudia Faron - Liceum Ogolnokształcace
  • Patrycja Pokorska -ZSP
  • Klaudia Porosło- ZSP

Fot. Galeria

 

 

 

Maturzyści rocznik 2014/2015

 Wychowawcy grup;

Beata Nobilec, Krzysztof Ruchała

 

  •  Zuzanna Słodyczka - Technikum Leśne
  • Daniela Szelag - ZS Marcinkowice
  • Paulina Grelecka - ZS Marcinkowice
  • Angelika Rusnarczyk- Liceum Ogólnokształcace
  • Sylwia Chlipała - Liceum Ogólnokształcace
  • Karolina Karcz - ZS Marcinkowice
  • Sylwia Gorczowska- ZS Marcinkowice
  • Beata Mirek- ZS Marcinkowice
  • Jolanta Król- Liceum Ogólnokształcace
  • Małgorzata Kita- Liceum Ogolnokształcace
  • Jakub Bugajski-Techikum Leśne,
  • Rafał Janas - Technikum Leśne
  • Daniel Słowik - Technikum Informatyczne
  • Krystian Chrobak- Technikum Budowlane
  • Damian Barnaś- Technikum Budowlane
  • Dominik Cisoń-ZS Marcinkowice
  • Łukasz Wójcik- Techikum Leśne
  • Jan Stachura- Technikum Leśne
  • Filip Kras- Technikum Leśne
  • Szymon Broźny-Technikum Leśne
  • Hubert Witassek- Technikum Leśne
  • Przemysław Pustułka- ZS Marcinkowice
  • Krystian Rosiek- ZS Marcinkowice
  • Kacper Guszkiewicz- ZS Marcinkowice
  • Jakub Tymczyszyn- ZS Marcinkowice

/fot.Galeria/

 

Maturzyści rocznik 2013/2014

 Wychowawcy grup;

 Małgorzata Tarsa-Bielak, Beata Nobilec

 

 

 

  • Dominika Słowik - Liceum Ogólnokształcące
  • Karolina Węglarz - Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Malinowska - Liceum Ogólnokształcące
  • Karolina Byszewska -Kępa - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
  • Magdalena Mendrala - Technikum Obsługi Gastronomicznej
  • Urszula Gancarczyk - Liceum Ogólnokształcące
  • Karolina Skrzypniak - Liceum Ogólnokształcące
  • Angelina Bukowska - Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Szczerba - Technikum Leśne
  • Bartłomiej Chrobak - Technikum Leśne
  • Adam Salmon - Liceum Ogólnokształcące
  • Szymon Śliwiński - Liceum Ogólnokształcące
  • Partyk Musiak - Technikum Leśne
  • Dawid Kotlarz - ZS Marcinkowice -klasa pożarnicza
  • Bartłomiej Wieczorek -ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
  • Kamil Bolek - Technikum Leśne
  • Damian Dudas - Technikum Leśne
  • Dawid Wołek - Technikum Leśne
  • Tomasz Siuta - Technikum Leśne
  • Jarosław Merena - Technikum Leśne
  • Sebastian Brancewicz - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
  • Jakub Wolak - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
  • Jakub Urban - ZS Marcinkowice -klasa
  • Gabriel Mika - ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
  • Piotr Gałęziowski - ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
  • Radosław Kurzeja - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
  • Krzysztof Sekuła - ZS Marcinkowice - klasa policyjna
  • Natalia Padło -TK -ZSP Stary Sacz

/fot. Galeria/

 

 

 

Maturzyści rocznik 2012/2013

 Wychowawcy grup;

 Małgorzata Tarsa-Bielak, Piotr Kaleta

 

  • Kamila Świętek - Technikum Leśne
  • Kamila Chlipała - Liceum Ogólnokształcące
  • Paulina Podgórni- Liceum Ogólnokształcące
  • Ilona Słowik- Liceum Ogólnokształcące
  • Paulina Murawska- Liceum Ogólnokształcące
  • Łucja Tworek- Liceum Ogólnokształcące
  • Angelika Gancarczyk- Liceum Ogólnokształcące
  • Martyna Zelek- Liceum Ogólnokształcące
  • Dominika Chryczyk- Liceum Ogólnokształcące
  • Monika Szlaga- Liceum Ogólnokształcące
  • Aneta Chrobak- Liceum Ogólnokształcące
  • Daniel Król-Technikum Ochrony Środowiska
  • Dominik Kołodziej- Technikum Leśne
  • Stefan Blachecki- Liceum Ogólnokształcące
  • Adrian Badowski- Technikum Kelnerskie
  • Krzysztof Długopolski- Technikum Leśne
  • Przemysław  Krzyśko- Technikum Drzewne
  • Przemysław Zygmund- Liceum Ogólnokształcące
  • Adrian Porębski- Technikum Leśne
  • Krzysztof Krok-Technikum Leśne
  • Hubert Wnęk- Technikum Leśne
  • Krzysztof Jędrusik- Liceum Ogólnokształcące- profil wojskowy
  • Adam Stokowski- Liceum Ogólnokształcące-profil pożarnictwo i ratownictwo medyczne
  • Przemysław Kurzeja- Liceum Ogólnokształcące- profil wojskowy
  • Piotr Zastawnik- Technikum Leśne
  • Beata Warzecha- Liceum Ekonomiczne

 

Maturzyści rocznik 2011/2012

 Wychowawcy grup;

 Krzysztof Ruchała, Piotr Kaleta

 

  • Ewelina Kostka - Technikum Leśne
  • Sylwia Pomietło - Technikum Kelnerskie
  • Kinga Kołodziej- Technikum Kelnerskie
  • Iwona Gurbiel- Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Chryczyk- Liceum Ogólnokształcące
  • Katarzyna Salamon- Liceum Ogólnokształcące
  • Marta Barcik- Liceum Ogólnokształcące
  • Karolina Mordak- Liceum Ogólnokształcące
  • Grzegorz Bilski- Technikum Leśne
  • Sławomir Topolski- Technikum Leśne
  • Mateusz Dziurny- Technikum Leśne
  • Paweł Barczyk-Technikum Leśne
  • Liwiusz Żydło- Technikum Leśne
  • Paweł Bienias- Technikum Leśne
  • Rafał Dziurny- Technikum Leśne
  • Konrad Galiszewski- Technikum Leśne
  • Jarosław Magda- Technikum Drzewne

 

Nowe foto

Galeria