Plener malarski

2015

Dzisiaj (18 marca) w Międzyszkolnym Internacie w Starym Sączu odbył się WERNISAŻ WYSTAWY POPLENEROWEJ ARTYSTÓW MALARZY  Z KRAKOWA pt ” Przyleciały Anioły do Starego Sącza”.

 

Już po raz siódmy Międzyszkolny Internat gościł znakomitych Artystów, którzy od 8 marca uwieczniali na płótnach najpiękniejsze zakątki i pejzaże Starego Sącza, a myślą przewodnią w tym roku były Anioły.

/fot.Galeria/ 

 

2014

 

Dzisiaj w naszym Internacie już po razIX odbył się wernisaż artystów malarzy z Krakowa. Organizatorem Pleneru byłInternat Międzyszkolny. Koordynatorem pani Karolina Szczepańska-Szczerba. W plenerze /0d 30 marca do 11 kwietnia/ wzięli udział;Anna Bogdanowicz, Tadeusz Kwaśnik, Anna Lewińska, Urszula Mosur-Nowak, Lucjan Ostrowski,Zbigniew Pałka, Justyna Potocka,Małgorzata Szubert-Radnicka,Bożena Siewarga,Karolina Szczepańska-Szczerba,Maria Tomal. Na wernisazu zgromadzili się uczestnicy pleneru, dyrekcja, zaproszeni goście,dyrektorzy i przedstawiciele szkół z powiatu nowosądeckiego, pracownicy i wychowankowie placówki.O oprawę muzyczna dbał nasz zespół internacki 3 DNA.

 

/fot.Galeria/ 

 

2012 

Przez 10 dni artyści z Krakowa i Lublina przebywali i tworzyli w Starym Sączu w naszym Internacie. Powstałe podczas tego pleneru malarskiego prace, można było obejrzeć podczas Pleneru.

Internat międzyszkolny stworzył klimat dla malarzy

14 listopada w naszym Internacie odbył się wernisaż prac artystów malarzy z Krakowa.

/fot.Galeria/

 

2011

Plener Malarski

ARTYSTÓW MALARZY Z KRAKOWA 

„ Inspiracje’’  

OTWARCIE WYSTAWY

 01.12.2011R. GODZ. 1600

 

Nowe foto

Galeria